Domy z bali pod klucz – kilka sugestii gdzie zamówić

Szukając domów z bali pod klucz, należy wziąć pod uwagę cenę gotowego domu. Istnieje wiele opcji do rozważenia. Przekonasz się, że domy w tym przedziale cenowym są większe i bardziej przestronne. Mogą mieć strych i więcej miejsca na zewnątrz niż mniejsze. Zewnętrzny będzie bardziej konfigurowalny, jak również. Jeśli szukasz domu z bali na sprzedaż, który jest nieco bardziej przystępny, możesz rozważyć większy model.

Conestoga Log Cabins

Jeśli odkładałeś zakup własnego domu z bali pod klucz, Conestoga ma wielki wybór. Od 169 stóp kwadratowych do ponad 1000 stóp kwadratowych, domy z bali tej firmy mogą zapewnić Ci idealne ustawienie dla następnych wakacji Twojej rodziny lub stałego domu z bali. Przejrzyj katalog online, aby zobaczyć wiele modeli i opcji kabin Conestoga. Możesz filtrować według liczby sypialni, łazienek i całkowitej powierzchni kwadratowej, aby zawęzić swój wybór. Możesz też skontaktować się z Conestoga, aby stworzyć dla Ciebie indywidualny plan.

Jeśli chodzi o wybór zestawu, pamiętaj, że wielu producentów oferuje różne wykończenia wnętrz. Jednak skorupa i suche zestawy kabiny z bali nie zawierają tych wykończeń. Te czynniki mogą wpłynąć na koszt całego projektu. Jeśli planujesz zainstalować hydraulikę, elektrykę i kamieniarstwo samodzielnie, możesz zaoszczędzić na kosztach zamawiając materiały osobno.

Golden Eagle Log Homes

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem domu z bali pod klucz, możesz rozważyć Golden Eagle. Są one firmą, która specjalizuje się w tworzeniu kompletnych domów z bali. Domy te są projektowane przez profesjonalistów i mogą spełnić każdą specyfikację, którą możesz mieć. Jeśli chcesz, pomogą Ci nawet zaprojektować idealny dom od podstaw. Golden Eagle zbierze wszystkie materiały potrzebne do budowy Twojego nowego domu i dostarczy je na miejsce budowy. Następnie zmontuje dla Państwa dom, więc nie będą Państwo musieli tego robić.

Kupując dom z bali pod klucz, należy pamiętać, że materiały nie są jedynym czynnikiem do rozważenia. Musisz również uwzględnić wszelkie niezbędne prace związane z fundamentami, architekturą krajobrazu, hydrauliką i kosztami pracy. I nie zapomnij policzyć w kosztach dodatków, takich jak granitowe blaty, podłogi z płytek i urządzeń ze stali nierdzewnej. Cena za stopę kwadratową zestawu domu z bali zazwyczaj nie jest dokładnym odzwierciedleniem całkowitego kosztu budowy. Jako takie, należy użyć 1:3 stosunek, jeśli płacisz za budowę, lub 1:2 stosunek, jeśli budujesz go sam.

Black Bear Log Cabins

Black Bear Log Cabins oferuje domy z bali pod klucz na sprzedaż w przystępnych cenach. Aby znaleźć wysokiej jakości dom z bali pod klucz w przystępnych cenach, odwiedź ich stronę internetową. Firmy te z przyjemnością pomogą Ci zaprojektować i zbudować dom z bali swoich marzeń. Oferują one bezpłatne konsultacje i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wystarczy kliknąć przycisk poniżej, aby rozpocząć. Następnie wybierz zestaw kabinowy, który odpowiada Twoim potrzebom i stylowi.

Fontana Ridge: Jest to świetny przykład kabiny z bali z fantastycznym widokiem i utwardzonym dostępem. Posiada sklepiony sufit i kamienny kominek gazowy. Istnieje pokój bonusowy z pociągiem. Urocza kabina jest idealna dla każdego, kto szuka taniej inwestycji w malowniczej lokalizacji. Położony na ośmiu akrach, ta kabina pochodzi w pełni umeblowane, więc można przenieść się i cieszyć się nim tak szybko, jak to możliwe.

The Creekside Manor

Wiele osób ma trudności ze znalezieniem prefabrykowanej kabiny z bali. Często domy prefabrykowane są źle zdefiniowane i drogie. Nie każdy może sobie pozwolić na wydanie tysięcy dolarów na prefabrykowaną chatę z bali. Znalezienie domu prefabrykowanego, który spełni Twoje potrzeby jest ważne, ponieważ każdy potrzebuje funkcjonalnej i wygodnej przestrzeni życiowej lub roboczej. Wybór prefabrykowanego domu od renomowanego producenta, takiego jak The Creekside Manor, może dać Ci zarówno emocje, jak i spokój umysłu.

Większość modeli domów z bali mieści się w przedziale cenowym pod klucz, i są one zazwyczaj większe i bardziej przestronne, co czyni je idealnymi dla rodzin. Te domy zazwyczaj zawierają lofty i przestrzenie zewnętrzne. W zależności od potrzeb, można wybrać z szerokiej gamy projektów zewnętrznych i funkcji. Upewnij się jednak, że wybierasz firmę, która oferuje dostawę do Twojej okolicy. Niektóre firmy wysyłają domy tylko do niektórych stanów, a niektóre oferują domy z bali tylko w pakiecie pod klucz.

Podobne tematy